У Москві дитину затримали за декламацію Шекспіра

Фото: The Cooler Version

У центрі Москви співробітники поліції затримали 10-річного хлопчика, який читав вірші, і відвезли його до ВВС, незважаючи на протести матері.

Про те, що трапилося, “Медіазоні” розповів батько дитини Ілля Скавронський.

За словами Скавронського, його дружина і син гуляли в районі Арбату. На вулиці Воздвиженка хлопчик почав декламувати перехожим фрагменти з “Гамлета” Вільяма Шекспіра, в цей час його мати перебувала від нього за 20-25 м.

“Дружина сиділа, читала книгу, а дитина декламувала “Гамлета”. Під’їхав наряд міліції, про щось вони розмовляли без її участі. Потім скрутили його, є відеозапис того, що відбувалося. Стали запихати – вона підійшла, намагалася перешкодити цьому”, – розповідає батько дитини.

Як зазначає Скавронський, під час затримання поліцейські поводилися грубо і використовували лайку. В результаті спроб його дружини перешкодити затриманню сина у неї порвався одяг і розбився планшет.

Батько дитини пояснює, що, декламуючи вірші, його син не жебракував: “Він займається театральною діяльністю. Для нього ці виходи на вулицю – це боротьба з комплексами”.

Хлопчика одного відвезли в ВВС “Арбат”. На батька складали протокол про адміністративне правопорушення за статтею 5.35 КоАП (невиконання батьками неповнолітніх обов’язків із виховання). Скавронський не підписав протокол через незгоду з його змістом.

Батько хлопчика додав, що його дружині погано. Він зазначив, що в приватній розмові заступник начальника ВВС погрожував йому можливим затриманням дружини за звинуваченням в нападі на співробітників поліції.

Першою про затримання дитини в фейсбуці написала очевидець того, що сталося Люся Штейн. Вона опублікувала відео інциденту, на якому видно, що хлопчик плаче в поліцейській машині. Як розповіла Штейн “Медіазоні”, поліцейські стверджували, що хлопчик займався жебрацтвом.

Джерело: УП

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики