Найбагатші письменниці світу

 

За версією журналу Forbes Woman, найбільш високооплачуваною письменницею 2016 року стала Джоан Роулінг, відома за серією книг про  Гаррі Поттера.

Отже, рейтинг очолює британка Роулінг. 2016 року вона стала сценаристкою екранізації свого ж твору “Фантастичні звірі і де їх шукати”, а також разом із драматургом Джеком Торном брала участь у створенні п’єси в двох частинах “Гаррі Поттер і прокляте дитя”.

Як повідомляється, її дохід за минулий рік становив 19 млн доларів.

На другому місці в рейтингу опинилась Нора Робертс із США. Вона є авторкою творів “Ірландські серця”, “Мак-Грегори”, “Нічні розповіді” і “Сім’я Станіславскі”. За минулий рік письменниця заробила понад 15 млн доларів.

Третя сходинка належить американці Даніелі Стіл, відомій за творами “Обіцянка пристрасті”, “Зоя”, “Сімейний альбом”. Її річний дохід склав 15 млн доларів.

Також до першої десятки потрапили такі письменниці, як Еріка Джеймс (серія “П’ятдесят відтінків”, 14 млн доларів), Пола Хокінс (“Дівчина в потягу”, більш ніж 10 млн доларів), Вероніка Рот (серія “Дивергент”, 10 млн доларів) і Рейчел Рассел (серія “Щоденники Нікки”, 8,5 млн доларів).

Зауважимо, що при складанні рейтингу враховувався дохід, який автори отримали за свої твори впродовж 2016-го.

Джерело: 5 канал

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики