Андрій Данкович став учасником американського фестивалю коміксів Comic-Con

 

Львівський художник Андрій Данкович став першим українцем, якого запросили на найпопулярніший фестиваль коміксів та графіки Comic-Con у Сан-Дієго. У коментарі ІА ZIK сам Андрій Данкович повідомив, що минулого року жартома написав організаторам Comic-Con і не сподівався, що його запросять.

«Усе насправді дуже просто вийшло. Ми вирішили до них написати влітку минулого року, як то кажуть по приколу. У вересні нам відписали, що в них велика кількість людей подає заявки і щоб взяти участь треба чекати кілька років. Але запропонували на всякий випадок заповнити заявку й вислати роботи. Ми це зробили, і вже в листопаді нам відписали, що ми запрошені», – розповів Андрій Данкович.

За його словами, це перший випадок, коли українські комікси офіційно будуть представлені на «Комік-коні». Андрій Данкович матиме на фестивалі окремий стенд зі своїми коміксами та роботами колег.

Андрій Данкович є автором трьох книг коміксів – «Cвіт 912», «Cон» та «Війна Богів». У 2009 році він закінчив Українську академію друкарства. У 2016 році завдяки збору коштів на краудфандинговій платформі «Велика ідея» вийшла друком його збірка коміксів «Саркофаг».

Comic-Con у Сан-Дієго стартує 20 й триватиме до 23 липня. Цей фестиваль відбувається щорічно із 1970 року. У 2015 році Comic-Con відвідало понад 167 тис. людей. Окрім найбільшого фестивалю у Сан-Дієго аналогічні «Комік-Кони» відбуваються у десятках міст світу, зокрема й у Києві.

Джерело: zахіd.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики