ОХМАТДИТ оголошує збір книжок для дітей

 

Подаруй дитині книжку

ОХМАТДИТ оголошує збір нових книжок для пацієнтів. Таке прохання з”явилося на сторінці Центру медико-психологічної та соціально-реабілітаційної допомоги НДСЛ «ОХМАТДИТ» у Facebook.

Подаруй дитині книжкуОХМАТДИТ оголошує збір нових книжок для пацієнтівЦентр медико-психологічної та соціально-реабілі…

Posted by Центр медико-психологической помощи НДСЛ "Охматдет" on Wednesday, 19 July 2017

Центр медико-психологічної та соціально-реабілітаційної допомоги НДСЛ «ОХМАТДИТ» звертається із проханням допомогти організувати невеличку бібліотеку для дітей.

В «ОХМАТДИТі» постійно перебувають на лікуванні понад 600 дітей з усієї України із різноманітними захворюваннями. Їх непросте лікування ми намагаємося полегшити, зокрема в центрі медико-психологічної допомоги, застосовуючи різні методики тощо.

Знаючи, що книжка також може бути чудовою терапією, прагнемо облаштувати невеличку сучасну бібліотеку, щоб маленькі пацієнти могли обрати собі книжку-друга, книжку-порадника чи книжку-розвагу.

Тому запрошуємо кожного небайдужого долучитись до процесу наповнення новими примірниками цікавих українських книжок невеличкої бібліотеки для маленьких пацієнтів.

Збір книжок проводиться кожного понеділка з 14:00 до 16:30 у Центрі медико-психологічної та соціально-реабілітаційної допомоги НДСЛ «ОХМАТДИТ» за адресою: м. Київ, вул. В.Чорновола, 28/1 (адміністративна будівля).

Контактний номер телефону: (044) 236-98-61.

Про всі надходження Центр медико-психологічної допомоги обіцяє інформувати на своїй сторінці у Facebook.

Подаруйте хворій дитині можливість відкрити шлях до дивовижного світу мудрості та знання!

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики