Свято від Французького Інституту в Києві

Цього року осінь буде французькою! І перша подія осіннього сезону, Свято Французького інституту, налаштує нас на цілі місяці життя і спілкування «а ля франсез»!

Свято Французького інституту обіцяє бути ще більш цікавим, смачним і розмаїтим. Ми відчиняємо двері суботнього ранку 2-го вересня на Гончара, 84 і не збираємось їх зачиняти до пізнього вечора – хочемо вас дивувати, веселити, навчати, годувати, розважати і закрутити у вирі танцю під час вечірнього концерту. Дуже багато розваг для дітей, затишна фуд-зона, пізнавальні лекції для дорослих. І народна лотерея з цінними призами для всіх!

Хочете сказати перші слова французькою чи перевірити свій рівень французької? Заспівати французькою? Приготувати французьку страву чи продегустувати французький сир? Вам до нас!

Записатися на курси і виграти одну з двох поїздок до Франції? Взяти участь в інших конкурсах і отримати призи від наших партнерів? Вам до нас!

Відвести дітей дивитися мультики, а самим заглибитись у французький психоаналіз? Зазирнути у кафе на відкриття нової виставки і познайомитись з митцем? Вам знову до нас!

Зустріти купу знайомих, поспілкуватися, поїсти сиру-кішів-круасанів-багетів з вином? Залишитись на великий вечірній концерт, який гратимуть Pushkine Kleismer Band і Руки’в Брюки! ВАМ ДО НАС!

Чекаємо на вас 2 вересня з 11 до 22 год на 4-х поверхах Французького інституту та у дворику на Гончара, 84!

ВХІД ВІЛЬНИЙ

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики