Обрано директорку музею «Територія терору» у Львові

Учора, 7-го вересня, відбулося відкрите засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду директора музею «Територія терору» в місті Львові — відтепер музей очолюватиме стала Ольга Гончар.

Під час засідання кандидати на посаду директора — Ольга Гончар та Ігор Дерев’яний — обґрунтували своє бачення функціонування музею, а також розповіли про плани щодо його додаткового фінансування. Після цього комісія, що складалась із шести осіб, провела закрите обговорення та одноголосно ухвалила наступне рішення: рекомендувати управлінню культури ЛМР призначити Ольгу Гончар на посаду директора музею «Територія Терору», а Ігоря Дерев’яного — керівником наукового відділу установи.

«Територія Терору» — меморіальний музей тоталітарних режимів, який створюється в місті Львові на території колишніх Пересильної тюрми № 25 та Львівського ґетто. Для відтворення атмосфери пересильної тюрми будуть збудовані об’єкти інфраструктури концентраційного табору: бараки, сторожові вежі та огорожі. У музейному комплексі будуть розміщені об’єкти монументального мистецтва, тематичні експозиції та творчі інсталяції. Музей стане майданчиком для дискусій, лекцій, кінопоказів.

Джерело — Galinfo.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики