П’єса Сенцова була поставлена в рамках Конгресу Міжнародного ПЕН-клубу

19 вересня в рамках проведення Конгресу Міжнародного ПЕН-клубу було поставлено перший акт п’єси Олега Сенцова «Номери». Ним було відкрито вечір на на честь ув’язненого в Росії кримського драматурга та кінорежисера Олега Сенцова та ув’язнених письменників.

Сама п’єса «Номери» була написана ще до Майдану й наступних після нього подій. Її тема — знеособлення людей: як вони стають номерами справ і статей. Для постановки п’єсу переклали українською мовою і зробили англійські субтитри. Постановка відбулася в просторі старого трамвайного депо, яке переоформили за допомогою мультимедійних засобів.

Після постановки читав свої вірші Сергій Жадан. Їх, як і весь вечір, присвятили Олегу Сенцову — і всім полоненим українцям. У рамках Конгресу також було показано фільм про суд над Олегом Сенцовим «Процес».

Тема цьогорічного 83-го Конгресу Міжнародного ПЕН-клубу — «Відстоювання правди в добу пропаганди». Конгрес почався 18 вересня і завершився сьогодні, 22 вересня. Учора, 21 вересня, відбулася офіційна церемонія закриття Конгресу.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики