Конкурс для підлітків: оціни медіа й отримай нагороду

Громадська організація «Детектор медіа» пропонує авторам віком 14-18 років спробувати себе в ролі медіакритика та отримати за це винагороду.

Умови участі в конкурсі:

  1. Вислови свою думку в есе (невеликому письмовому творі) на тему «Це зовсім не ОК. У чому проблема українських медіа?». У ньому розкажи про проблему або щось, що тобі не подобається, коли ти дивишся телепрограми, фільми чи серіали, читаєш веб-сайти чи спілкуєшся в соціальних мережах. А також опиши, як, на твою думку, цю проблему можна було би вирішити.
    Подумай, які є проблеми в медіа (не забувай, що медіа – це не тільки преса, телебачення та онлайн-видання).
  2. Щоб більше дізнатись про засоби масової інформації та більш критично сприймати інформацію, почитай інтерактивний підручник «МедіаДрайвер». Він розповідає про різні типи медіа, їхні переваги та ризики.
  3. Надішли готову роботу на адресу mediasapiens.tk@gmail.com із твоїм прізвищем у темі листа (Приклад: Прізвище_Есе «Це зовсім не ОК. У чому проблема українських медіа?»). У тексті листа, будь ласка, вкажи своє ім’я та прізвище, вік, клас та місто, в якому навчаєшся.

Роботи приймаються до 30 жовтня. Максимальний обсяг тексту — 2 сторінки А4, 14 кегль (Times New Roman). Формат файлу DOC або DOCX.

Роботи оцінюватиме й визначатиме переможців професійне журі, у складі якого — редактори й медіапедагоги.

Переможців очікує:

  • Екскурсія редакціями телеканалів та видань у Києві (проживання та подорож у столицю за наш рахунок разом із супроводжуючою особою).
  • Піврічна передплата на журнал «Однокласник»
  • Публікація кращого есе на сайті про медіа і журналістику «MediaSapiens».
  • Цікаві книги від «Видавництва Старого Лева» та видавництва «Наш формат».
  • 3D-пазли з дерева, які збираються у механічну іграшку.

Партнери конкурсу: видавництво «Наш формат», «Видавництво Старого Лева» «Vision House», журнал «Однокласник», Лабораторія психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України.

Джерело — Media Sapiens.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики