Благодійний фонд Сергія Жадана та агенція «АртПоле» готують подарунок дітям до Різдва

Фото — УП. Культура

Благодійний фонд Сергія Жадана та агенція “АртПоле” на Різдво відвезуть дітей зі Станиці Луганської до Львова — про це повідомляє Українська Правда. Культура.

Зараз у місті близько 2000 дітей шкільного віку, 6 шкіл, 7 дитячих садків. Цього року на 80 учнів більше, ніж минулого. Усі 6 шкіл розташовані на лінії розмежування, в середньому в кілометрі від ворожих позицій. Всі вони – в тій чи іншій мірі – зазнали ушкоджень, в якісь були прямі потрапляння, в якихось “довелося пару разів міняти вікна”.

У минулому році агенція «АртПоле» показала проект «роздІловІ» – сучасний мультимедійний твір, що поєднує поезію, музику і відео – в Будинку культури у Станиці Луганській.

З проектором й мікрофонами, за словами учасників, на диво швидко розібралися. Однак проблему зі світлом тоді до кінця вирішити не вдалося.

У серпні цього року також у Станиці Луганській для дітей провели майстер-класи зі співу.

Цього року Благодійний фонд Сергія Жадана та агенція «АртПоле» розпочинають збір коштів на світлові прилади для сцени в Станиці Луганській та на поїздку до Львова для дітей, яких під час майстер-класів зі співу зібрала Уляна Горбачевська.

Під час різдвяних канікул вони будуть репетирувати з львівським хором «Жайвір», а потім разом заспівають колядки в соборі св. Юра у Львові.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики