У Мистецькому Арсеналі — благодійна подія на підтримку дітей з інтернатів

Благодійна подія «Я майбутнє України» — це свято для всієї родини, яке відбудеться 12 листопада в Мистецькому Арсеналі, в Києві. Зірки (Яніна Соколова, Марія Бурмака, Маша Єфросініна, брати Борисенки, Іларія, Даша Малахова, Світлана Бевза, Ходос Валерія, Олег Панюта, Світлана Тарабарова, Наталія Холоденко, Фагот з гурту ТНМК, Амадор Лопес), шоу-руми, ярмарка хенд-мейду та багато музики і добра увесь день —  з 12:00 до 20:00. А, найголовніше, фотовиставка «Мрій», на якій діти із синдромом дауна та діти з інклюзією разом із зірками втілили свою мрію – ким вони хочуть стати, коли виростуть.

Організатор заходу Благодійний Фонд «Я Майбутнє України» збирає кошти, щоб придбати маєток для Міста Добра в Чернівцях. У ньому зможе знайти підтримку мама чи дитина з будь-якого куточка України.

Кожні 3 дні до інтернатів України потрапляють 250 дітей, і кожні 3 дні там помирає одна дитина! 95% цих дітей – не сироти, а діти з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.  Наразі державна система захисту прав дітей не є досконалою, служби у справах дітей не завжди надають реальну допомогу та підтримку сім’ям. Як наслідок – проживання дитини в неналежних умовах, позбавлення батьківських прав або вилучення  дитини з сім’ї та поміщення її до інтернатного закладу.  У наших з вами силах це змінити.

Вартість маєтку 55 тисяч доларів.  Головна ціль – врятувати дітей від інтернатів та дитбудинків, підтримати найбідніші сім’ї в кризових ситуаціях, а також надати опіку, реабілітацію та прихисток дітям-сиротам з інвалідністю, які знаходилися під опікою бабусь та дідусів.  МІСТО ДОБРА змінюватиме долі дітей, зберігаючи для них найголовніше — МАМУ. Не залежно від наявності прописки чи віросповідання, основна цінність — ДИТИНА ПОРУЧ З МАМОЮ.

Подаруймо разом із благодійним фондом «Я Майбутнє України» дім для кожної дитини!

Квитки можна придбати на Karabas.com за посиланням.

Якщо Ви не можете відвідати наш захід, Ви можете подарувати квитки дітям з інтернату, щоб вони побачили та відчули свято любові й добра.

Подія «Я майбутнє України» у фб.

Детальніше про проект МІСТО ДОБРА за посиланням.

Переказати кошти для проекту МІСТО ДОБРА: Приват банк Карта  5457 0822 8184 5714  Левченко Марта (директор БФ Я Майбутнє України). PayPal: для Міста добра, Kidsfutureukraine@gmail.com

Банківські реквізити: ЧОБО «Майбутнє України», п/р 26000347976 в ЧОД АТ «Райффайзен Банк Аваль»,МФО 380805, Код ЭДРПОУ 37830229. Призначення платежу: Благодійна допомога на «Місто Добра».

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики