Вийшов серіал за мотивами роману Марґарет Етвуд

Кадр із серіалу «Вона ж Ґрейс»

«Вона ж Ґрейс» (Alias Grace) — канадсько-американський шестисерійний телесеріал, створений Сарою Поллі і зрежисований Мері Харон. Серіал заснований на однойменному романі 1996 року Марґарет Етвуд. Прем’єра серіалу відбулося 25 вересня 2017 року на телеканалі CBC Television в Канаді; 3 листопада 2017 року серіал став доступний на платформі Netflix.

Серіал є вже третьою адаптацією романів Етвуд в 2017 році після «Оповідання служниці» і «Втраченої Ванди».

Запрошуємо всіх на обговорення роману Етвуд «Оповідь служниці», що відбудеться 30 листопада о 18:30 в книгарні «Є». Подія на фб.

Довідка Читацького клубу: Марґарет Етвуд (1939, Оттава) — канадська письменниця, поетеса, літературна критикиня і президентка клубу захисту рідкісних птахів. Серед найвідоміших творів – фантастичний роман «Орикс і Деркач» (2003), новела «Пенелопіада» (2005), романи «Котяче око» (1988) і «Оповідь служниці» (1985).
«Оповідь служниці» (англ. «The Handmaid’s Tale») — роман-антиутопія 1985 року. Дії відбуваються у в майбутньому у вигаданій тоталітарній державі під назвою Республіка Гілеад, розташованій на території нинішніх США. У Гілеаді вся влада належать військовим, а життя регламентоване релігійними приписами.

 

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики