Екранізація “Ворошиловграду” отримала нагороду COCO WIP AWARD

Режисер Ярослав Лодигін спільно із командою творців екранізації роману Сергія Жадана “Ворошиловград” отримали першу нагороду COCO WIP AWARD на міжнародному кінофорумі Connecting Cottbus.

And the winner of the COCO WIP AWARD at Connecting Cottbus 2017 is: the Ukrainian project VOROSHILOVGRAD by director…

Posted by Connecting Cottbus on Thursday, 9 November 2017

Українська команда отримає €35 000 на постпродакшн стрічки.

Раніше повідомлялося, що проект екранізації “Ворошиловграду” отримав головну нагороду Coco Best Pitch Award на тому ж кінофорумі Connecting Cottbus. Крім того, один із продюсерів проекту Володимир Яценко здобув приз за продюсерську роботу Coco Producers Network Award.

Як відомо, восени 2018-го стрічка за романом “Ворошиловград”, бюджет якої становить 1,1 млн євро, має вийти в український прокат.

Фільм за “Ворошиловградом” ще не має офіційної назви, зате вже прицілюється до участі у Берлінському та Канському кінофестивалях.

Режисером фільму є Ярослав Лодигін. Над створенням сценарію також працювала драматургиня Наталя Ворожбит.

Продюсерка Саша Костіна розповіла, що фільм має класичну вестернівську композицію, тож стрічка стане вестерном. Точніше його різновидом – істерном, адже дія відбувається у східній півкулі. Її творці планують триматися канону пригодницького жанру.

За сюжетом, головний герой фільму – історик за освітою та політичний експерт за даними на візитівці. Герман Корольов  приїжджає до рідного міста з Харкова. Відірватися від колег і кімнати в комуналці змушує дзвінок знайомого на прізвисько Коча. Той каже, що брат Германа раптово поїхав за кордон, полишивши без нагляду бізнес – заправку.

Приїхавши, Герман з’ясовує, що разом із заправкою брат залишив двох співробітників: Кочу і слюсаря на прізвисько Травмований. А ще проблеми – навколо станції мов хижі птахи кружляють потенційні рейдери.

Джерело  — УП. Культура.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики