Нова програма грантів від British Council — Culture Bridges

Negotiation

Culture Bridges – це нова програма, що сприяє розвитку українського культурного сектору та ефективному налагодженню зв’язків між культурними операторами та інституціями в Україні та ЄС. Сulture Bridges фінансується Європейським Союзом в межах впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC – мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу.

Програма фінансуватиме низку активностей, зокрема міжнародну мобільність фахівців, проекти національної і міжнародної співпраці, тренінги та ознайомчі поїздки до країн ЄС. Упродовж трьох років програми буде виділено понад 100 грантів. Серед інших можливостей, про які буде оголошено пізніше, – спільні мистецькі проекти культурних інституцій-членів EUNIC та підтримка українських та європейських інституцій, що планують подавати заявки на програму «Креативна Європа».

Напрям програми «Міжнародна мобільність» передбачає гранти для українських культурних діячів на відвідування ЄС (і навпаки) на термін до чотирьох тижнів для участі у конференціях, мережевих заходах, форумах, пов’язаних з культурою та / або творчими індустріями, або для встановлення робочих зв’язків із культурними / творчими організаціями Європейського союзу (чи України). Подати заявку на участь можуть заявлений мандрівник або сторона, що запрошує. Кандидати повинні самі визначити пропозицію мобільності.

Максимальна сума гранту, доступна для мобільності за цим напрямком, становитиме 2,250 євро (для візитів від одного до двох тижнів) та 4,000 євро (для візитів у період від трьох до чотирьох тижнів).

Кошти можна використати на покриття таких витрат:

  • міжнародні подорожі;
  • візи;
  • трансфери з аеропортів;
  • проживання;
  • харчування (відповідно до тарифів, встановлених у документації заявки);
  • місцеві поїздки в країні перебування.

Напрям проекти національної співпраці (мінімальний бюджет на 2017 рік: €40,000) передбачає гранти для українських діячів культури для здійснення спільних проектів в Україні із залученням учасників із щонайменше двох окремих (не сусідніх) областей України. Детальніше — тут.

Напрям проекти міжнародної співпраці (мінімальний бюджет на 2017 рік: €120,000) 25. Програма надаватиме гранти українським та / або європейським діячам культури для здійснення проектів співпраці в Україні, що передбачають обмін досвідом та ідеями між Україною та ЄС та / або спільне створення нових культурних продуктів. Проекти можуть бути двосторонніми між Україною та однією країною ЄС або багатосторонніми між Україною та низкою країн ЄС.

Джерело — British Council.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики