Українське видавництво взяло участь у фестивалі в Мексиці

Світлина — Іван Федечко, ВСЛ.

У Гвадалахарі, другому за величиною місті Мексики, відбулась щорічна книжкова виставка FERIA INTERNACIONAL DEL LIBRO DE GUADALAJARA (скорочено – FIL). Цього року вперше участь у ній взяло українське видавництво – «Видавництво Старого Лева».

Книжкову виставку FIL вважають найважливішою для купівлі та продажу прав в іспаномовному світі, адже виставки у Мадриді, Барселоні, Буенос-Айресі чи Лімі спрямовані більше на літературні події, продаж книг та мають меншу інтернаціональну складову. Історія FIL виставки сягає 1987 року, однак сучасного формату виставка почала набувати з 2008-го.

У цьогорічній виставці взяли участь понад 20 тисяч професіоналів, почесним гостем стало місто Мадрид. Гвадалахару відвідали більш ніж 700 авторів з 41 країни, серед яких були француз Еммануель Каррер, американець Пол Остер та аргентинський автор Альберто Мангель.

Світлина — Іван Федечко, ВСЛ

Україна була представлена на фестивалі «Видавництвом старого лева», які видали книжки Творчої майстерні «Аґрафка» (Романи Романишин та Андрія Лесіва). Їхня книжка «Зірки і макові зернята»у 2015 році вийшла іспанською в Аргентині, цього року у Бразилії видали португальською їхню ж книжку «Голосно, тихо, пошепки», а на лютий 2018-го заплановане це видання іспанською мовою.

Читайте також: «Аґрафка» потрапила до найпрестижнішої міжнародної спільноти художників 

Джерело — ВСЛ.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики