Фільм за романом Жадана в прокаті називатиметься «Дике поле»

Фільм Ярослава Лодигіна за романом Жадана «Ворошиловград» називатиметься «Дике поле» і вийде в прокат 11 жовтня 2018 року.

Про це повідомила дистриб’юторська компанія MMD під час Зимового кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю, який триває з 13 по 15 грудня у Києві.

Фільм, що є копродукцією України та Швейцарії, став переможцем Дев’ятого пітчингу Держкіно, набравши найбільшу кількість балів серед усіх проектів.

Бюджет фільму складає ₴30,98 млн, половину (₴15,49 млн) надає Держкіно.

Режисером фільму є Ярослав Лодигін, оператор – Сергій Михальчук, сценарій написали Сергій Жадан та Наталія Ворожбит. У фільмі знімались Олег Москаленко, Олексій Горбунов, Руслана Хазіпова, Володимир Ямненко, Георгій Поволоцький та інші.

З анотації роману: Герман повертається до міста свого дитинства, аби провідати брата, який тримає бензоколонку в донбаських степах. Натомість він застрягає у цьому неназваному місті надовго: його брат зник, на його бізнес зазіхають місцеві мафіозі, а давні друзі мають дивні справи. Герман має визначитися: чи намагатися розплутати ситуацію на малій батьківщині, чи відсторонитися і повернутися додому.

Нагадаємо, що роман Сергія Жадана «Ворошиловград» був названий найкращим українським романом десятиліття за версією літературної премії ВВС Україна.

Джерело — zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики