Книжку-розслідування про Трампа шалено розкуповують

Джерело фото — The Guardian

Книжковим магазинам не стає терпіння отримати копію книжки Майкла Вольфа, присвячену розвінчанню Дональда Трампа і розкриття його секретів — як і секретів родини.

Хоча книжку першопочатково мали випустити у вівторок, утім, реліз був перенесений на минулу п’ятницю після того, як деякі факти про книжку, опубліковані «Зе Ґардіан», викликали шалений ажіотаж. Адвокати Трампа одразу ж написати видавцю книжки, що публікація має бути припинена, тож видавцеві не лишалося нічого іншого, як оголосити її реліз раніше запланованого.

Хоча видавець надрукував близько 150,000 примірників книжки, продаж якої був запланований на цей четвер, утім, попит був таким високим, що книжкові магазини продали все до кінця першого дня продажів. Наразі видавець книжки про Трампа «Вогонь і лють: у Білому домі Трампа» (Fire and Fury: Inside the Trump White House) сказав, що отримав замовлення ще на 1 мільйон примірників розслідування Майкла Вольфа.

Читайте також: Книжку-розслідування про Трампа незаконно поширювали в мережі

У відповідь на вихід книжки, що ставить питання про його ментальне здоров’я й інтелект, сам Дональд Трамп написав твіт, що «власне, протягом усього мого життя двома моїми активами були ментальна стійкість і те, що я був справді розумним». Трамп додав: «Я виріс від ДУЖЕ успішного бізнесмена до телевізійної зірки … до президента Сполучених Штатів (із першої ж спроби). Думаю, що це можна розцінити не просто як розум, але як геній … І дуже стабільний геній при цьому!». Трамп також назвав Fire and Fury «повною брехні, хибних інтерпретацій і джерел, які не існують».

Джерело — The Guardian

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики