Екранізують історичну драму «Довбуш»

Державну фінансову підтримку нададуть в створенні повнометражного художнього фільму «Довбуш». Державне агентство України з питань кіно вже уклало контракт з компанією «Пронто Фільм».

Проект стрічки переміг у 10-му конкурсному відборі Держкіно у секції ігрових тематичних фільмів «Велич українського духу на прикладах легендарних героїв народного фольклору», – про це пише ZIK.

Режисер картини — Олесь Санін, відомий український кінематографіст, автор фільму «Поводир». Сценарій писав Василь Портяк з Максимом Чернишем та Олесем Саніним. Продюсер картини — Максим Асадчий. Загальна вартість виробництва — 86 млн 679 тис. 294 грн. Державна фінансова підтримка при цьому становить 65 млн грн.

Фільм розповідає про легендарного українського опришка Олексу Довбуша. Про те, як він жив і як обманув смерть. І як народилася та розрослася легенда про карпатського лицаря, яка досі надихає тих, хто бореться за волю рідної землі.

Обрали унікальні природні локації для зйомок фільму, а також реальні місця, в яких перебував історичний герой Олекса Довбуш.

Реліз фільму «Довбуш» планують у червні 2019-го року.

Джерело — Gazeta.ua

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики