За фільмом «Зоряні війни: Останні джедаї» створять комікс

Хоча останній фільм із серії «Зоряні війни» — «Останні джедаї» — досі йде в кінотеатрах, та цієї весни (2018 р.) фанати матимуть змогу прочитати ту ж історію — у формі коміксу. Його, як і «Бунтар Один», випустить Marvel. Автор тексту — Ґері Вітта (Gary Whitta), малюнки — Майкл Волш (Michael Walsh) і Майк Спайсер (Mike Spicer).

Комікс буде випущено в шести номерах, перші два з’являться в магазинах США вже 2-го травня.

«Зоряні війни: Останні джедаї» (Star Wars: The Last Jedi) — американська космічна опера, друга частина трилогії-сиквелу та восьма частина франшизи «Зоряні війни», режисера та сценариста Раяна Джонсона. Головні ролі виконали Марк Гемілл, Керрі Фішер, Адам Драйвер, Дейзі Рідлі та інші. Фільм став останнім для Керрі Фішер, яка померла у грудні 2016 року, і присвячений її пам’яті.

Світова прем’єра відбулася 9 грудня у Лос-Анджелесі. В українському прокаті стрічка стартувала 14 грудня 2017 року. Фільм заробив у прокаті понад 1 млрд доларів, ставши третім найкасовішим фільмом 2017 року, шостим найкасовішим у Північній Америці та п’ятнадцятим у списку найкасовіших фільмів всіх часів.

Джерело.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики