Ілюстрації майстерні «Аґрафка» в Італії визнали найкращим нон-фікшином для дітей

Книжки «Голосно, тихо, пошепки», «Я так бачу» творчої майстерні «Аґрафка» перемогли в номінації нон-фікшн для дітей у BolognaRagazzi 2018 – однієї із найпрестижніших нагород у галузі дитячої літератури в світі.

«З видавництв з усього світу було представлено понад 1000 найменувань та 116 цифрових записів, і вибір був дуже складним: книги та програми захоплювали й переконали наших журі у своїй красі, сміливості й інноваційності», – йдеться у повідомленні.

Happy Sunday, friends of the Bologna Children's Book Fair! Today we are very happy to officially announce the winners of…

Posted by Bologna Children's Book Fair on Sunday, 11 February 2018

Офіційне нагородження відбудеться під час Болонського книжкового ярмарку-2018.

Як відомо, це не перша нагорода BolognaRagazzi творчої майстерні Аґрафка. Так, 2014 року українська дитяча книжка «Зірки і макові зернята» – дебют Романи Романишин та Андрія Лесіва як авторів –  вперше отримала відзнаку престижної премії BolognaRagazzi. Тоді українці стали лауреатами номінації Opera prima.

2015 року українська книжка вдруге отримала престижну нагороду – «Війна, що змінила Рондо» від творчої майстерні «Аґрафка» і «Видавництва Старого Лева» здобула спеціальну відзнаку в номінації «Нові горизонти».

Джерело.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики