Трилогію Террі Пратчетта «Міська варта» екранізують

Фото: Murdo Macleod для the Guardian

Романи Террі Пратчетта із серії «Дискосвіт» можуть повернутись на маленький екран — BBC Studios розробляє телевізійну серію на основі творів Пратчетта.

Чутки ходять уже протягом кількох років про екранізацію романів Пратчетта, у якій з’являтимуться персонажі міста Анк-Морпорк, Міська варта, — відділ поліції вигаданого мегаполісу Дискосвіт.

Ці чутки було відновлено в п’ятницю повідомленням, що BBC Studios працює над таким проектом під назвою The Watch, і до цього приєднується сценарист і продюсер Саймон Аллен. Сьогодні BBC підтвердив це.

Участь Аллена підтверджена його агентством, де перераховано адаптацію романів Пратчетта серед його робіт.

«Дискосвіт», або зрідка «Плаский світ» (англ. Discworld — букв. «Світ-диск») — серія книг Террі Пратчетта, написаних в жанрі гумористичного фентезі. Книги цієї серії завоювали величезну популярність завдяки наявності тонкого гумору і глибокої, але ненав’язливої філософії. Існує понад шістдесят різноманітних творів, присвячених Дискосвітові.

Міська варта (City Watch) — строката команда персонажів, яку очолює жорсткий, але наполегливий командуючий Сем Ваймс — уперше з’являється в романі про Дискосвіт із назвою Guards! Guards!. Принаймні вісім книг у серії зосереджуються на їхніх діяннях, із сюжемами, що структуровані як детективні або кримінальні романи.

Джерело — The Guardian.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики