Оголошено фіналістів конкурсу «Ше.Пісня»

Всеукраїнський пісенний конкурс “Ше.Пісня”, присвячений 204-ій річниці з дня народження Тараса Шевченка, оголосив список переможців цьогорічного відбору.

“До десятка найкращих увійшли гурти «Mysterya», «TaRuta», «Брати Станіслава», «Сонце», вокальний ансамбль «Ягідки», дитячий хор «Пектораль», дует Міхи Невідомського і Юлії Качули. Серед бардів журі обрало Володимира Пироженка, Юрія Гусарука та Богдана Тарасюка”, — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, цьогоріч конкурсанти подавали заявки з Києва та області, Чернігівщини, Хмельниччини, Вінничини, Харківщини, Івано-Франківська і навіть з Криму.

9 березня у Києві в Колонній залі КМДА о 19:00 відбудеться фінальний гала-концерт та нагородження фіналістів конкурсу «Ше.Пісня». У концерті візьмуть участь виконавці, які увійшли до фіналу. Вхід вільний.

За словами одного з організаторів конкурсу Ігоря Двигала, конкурс спрямований на те, щоб дедалі ширша аудиторія відчувала геніальність і простоту Кобзаря. “Цього року ми скасували обмеження щодо виключно акустичних композицій, а ще зробили три номінації: «Гурти», «Барди» і «Вокальні колективи». І маємо результат – цьогорічні фіналісти конкурсу показали нам дійсно якісну українську музику”, — розповів він.

Оцінювали конкурсантів відомі українські музиканти та культурні діячі: лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк, лідер гурту «Веремій» Віталій Калініченко, український хоровий диригент, заслужений діяч мистецтв України, засновник і керівник хору «Хрещатик» Лариса Бухонська, український бандурист, народознавець, рок-музикант, композитор Живосил Лютий, засновник конкурсу «Ше.Пісня» та фестивалю «Ше.Fest» Юлія Капшученко-Шумейко.

Конкурс на найкраще виконання пісень на слова Шевченка відбувся у лютому. Це вже третій конкурс фестивалю Тараса Шевченка, за результатами якого щороку традиційно відбувається запис збірників пісень «Ше.Пісня».

Джерело — Укрінформ.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики