Долучайтеся до допомоги проведення літфесту в Черкасах на Спільнокошті!

20-22 квітня відбудеться другий Черкаський книжковий фестиваль, на який приїдуть гості з усієї України. Фестиваль стане місцем, де кожен матиме можливість поспілкуватися з відомими українськими письменниками, послухати цікаві лекції лідерів думок, побачити незвичайні перформанси, придбати якісні книги у провідних видавництв.

Другий Черкаський книжковий фестиваль вкотре допоможе молодим талантам реалізувати себе. Для міста і області фестиваль дасть можливість заявити про себе як креативних та активних черкащан та представити наші можливості усій Україні.

Для повноцінної реалізації проекту бракує фінансів. Наразі проводиться збір коштів за допомогою платформи Спільнокошту (колективного фінансування проекту), де кожен може допомогти реалізувати фестиваль, надіславши на рахунок, хто скільки вважає за потрібним – 50-100-500-1000 гривень.

Достатньо перейти за посиланням та профондувати фестиваль на Спільнокошті.

Тому організатори другого Черкаського книжкового фестивалю закликають не бути осторонь такої цікавої та корисної події у Черкасах та приєднуватись до фінансової підтримки фестивалю. Давайте разом створимо майбутнє для української молоді!

 

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики