Фестиваль «Острів Європа» відбудеться у Вінниці в червні

15-17 червня 2018 року у Вінниці відбудеться фестиваль «Острів Європа», який збере непересічних письменників, діячів мистецтва та інтелектуалів з різних куточків континенту на спільну розмову про Європу як острів, на якому кожен відчуває присутність іншого на єдиній території – географічній і психологічній.

Тема фестивалю – локальні тексти і камерні літератури, які несуть у собі частку великої європейської історичної пам’яті.

Готуйтеся до незабутніх червневих вихідних, проведених на ландшафтних острівцях «золотого перетину» – у Вінниці! Деталі вже зовсім скоро!

«Острів Європа» — літературний проект, присвячений малим, «камерним» і немейнстримним літературам нашого континенту. Проект був заснований у 2015 році у Вінниці українськими літераторками Катериною Калитко і Анною Вовченко. Реалізував події в рамках Міжнародного літературного фестивалю у Львові, Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», Міжнародного фестивалю оповідання Intermezzo. У співпраці з громадською організацією «Культурний Кампус» та Вінницькою міською радою започаткував у 2018 році Фестиваль «Острів Європа».
ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики