У Британії скасовують видання книжок через звинувачення авторів у домаганнях

 

Illustration by Neta Bomani

Останніми місяцями кількість відомих авторів, звинувачених у домаганнях, виросло, і тепер включає авторів дитячих бестселлерів, видатних політичних журналістів і лауреатів National Book Award. Оскільки звинувачення в сексуальних домаганнях не оминає і видавничу справу, то внаслідок скасованих книжкових угод, бойкоту книжкових магазинів та вигнань із письмових конференцій, видавці, агенти та редактори борються з тим, як вирішити цю проблему. Як і в розважальному бізнесі, де відомі артисти втрачають головні ролі в телевізійних шоу та кіно, видавництва стикаються з болючими компромісами, коли мають справу з обвинуваченими в домаганнях, сподіваючись мінімізувати будь-який додатковий збиток.

Деякі видавництва швидко відреагували на звинувачення у вчиненні сексуальних звинувачень. У жовтні Penguin Press швидко відмовився від майбутньої книги про вибори 2016 Джона Гайнельманна і Марка Гальперіна, співавторів найбільш продаваних політичних репортажів, після того як з’ясувалося, що пан Гальперін звинувачувався в сексуальних домаганнях кількома жінками в ABC News.

Інші видавці видали м’які заяви — або взагалі не вжили жодних заходів.

Утім, в індустрії, де жінки становлять близько 80 %,  видавці також можуть зіткнутися з тиском, щоб прийняти тверду позицію проти сексуальних домагань.

Джерело — The New York Times.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики