Анастасія Герасимова покидає команду УІК

 

Сьогодні, 6 квітня, про своє рішення залишити команду недавно створеного Українського Інституту Книги (УІК) на власній сторінці у Facebook подій повідомила Анастасія Герасимова, керівниця відділу промоції та організації подій.

“Я йду не через втому, небажання плодити макулатуру непотрібних документів чи крах ілюзій. Головна причина – це категорична незгода з курсом у роботі установи. Я не маю звички виносити робочі питання назагал, але УІК – бюджетна установа. Тому ті, хто платять, мають право знати, що відбувається”, – написала вона.

Сьогодні був мій останній день роботи в УІК. Я йду не через втому, небажання плодити макулатуру непотрібних документів…

Posted by Anastasia Gerasimova on Friday, 6 April 2018

Нагадуємо, що в січні 2016 року Верховна Рада України ухвалила Закон України № 954-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи державного управління у книговидавничій сфері». У вересні 2016 року на посаду виконувача обов’язків директора УІК було обрано Ростислава Семківа.

У червні 2017 року було оголошено про початок прийому документів на участь у конкурсі, а через місяць оголошено ім’я першої директорки УІК, нею стала Тетяна Терен.  У січні 2018 року Терен повідомила, що звільняється з посади директорки УІК, пояснивши причини самовідсторонення неможливістю ефективного керування інституцією через надмірну бюрократичність держапарату.

У квітні 2018 року міністр культури Євген Нищук призначив в.о. директора Українського інституту книги Сергія Ясинського.

 

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики