Фонд «Повернись живим» зняв кліп на пісню Жадана

Сергій Жадан. Фото Нати Коваль
Благодійна Організація «Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим”» — один із найбільших фондів допомоги українським військовим у зоні АТО. Спеціалізується на технічному забезпеченні, насамперед на нічній оптиці. Крім того, займається навчальними, медичними, та іншими проектами.

«Повернись живим» зняли кліп на пісню, яку написав Сергій Жадан. Він присвячується всім, хто знає, як це — чекати когось з війни. Кліп знято для того, щоб допомогти українській армії.

Пісню виконала група «Лінія Маннергейма». Жіночий вокал – Саша Кольцова.

 

Кліп на пісню "Колискова"

Рідкісний випадок, коли ми попросимо вас про репост.Цей кліп не покажуть на провідних каналах. Його зроблено безкоштовно для того, щоб допомогти нашій армії. Кліп знято силами нашого фонду на пісню, яку написав Сергій Жадан [офіційна сторінка] . Він присвячується всім, хто знає, як це – чекати когось з війни.Кліп знято у рамках проекту Wake App – мобільного додатку, розробленого нами для збору пожертв на потреби армії. Кліп знімали оператори, які багато років безкоштовно знімають фронтові відео для нашого фонду.Герої кліпу – це дочка, дружина і мати, які, мабуть, як ніхто розуміють про що ця пісня.Пісню виконала група Лінія Маннергейма. Жіночий вокал – Sasha KoltsovaОкрема вдячність – авторам ідеї “Військового будильника”: Олексій Новіков (Лёша Новиков), Olga Buzunova, Dmytro Grushevskyy, Tema KarelinІ Vira Prokhyra, яка зробила більше за всіх, щоб цей проект стався.Кліп знімали оператори: Maks Levin, Inna Varenytsia, Oleksiy Kondakov, Oleg Rogiv, Lesko Kromplitz.Монтаж: Yuri ReznichenkoУ ролях: Євгенія Тодосівна, мама снайпера, Олександра, донька Потапенко Александр , Julia Kochetova-Nabozhniak, дружина розвідника. Vitaliy DeynegaЗасновник фонду “Повернись Живим”http://facebook.com/deynega

Posted by Повернись живим on Friday, 13 April 2018

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики