Стівен Спілберг екранізує комікс про Чорного яструба

Режисер Стівен Спілберг і його компанія Amblin Entertainment разом зі студією Warner Bros. працюватимуть над фільмом «Blackhawk» («Чорний яструб»). Про це повідомляє голова правління кіностудії Warner Bros. Тоббі Еммеріх.

В основу фільму ляже легендарна серія коміксів DC Comics про Чорного яструба – польського військового Януша, який став командиром загону пілотів-асів з різних країн, які воюють з нацистами під час Другої світової війни. За прізвисько командира була названа і вся ескадрилья – «Чорні яструби».

Howard Chaykin, DC Comics

«Чорний яструб» стане першою стрічкою у фільмографії Спілберга, в якій фігуруватимуть персонажі коміксів DC. Сценарій фільму напише Девід Кепп, який працював зі Спілбергом над фільмами «Парк Юрського періоду», «Війна світів» і «Індіана Джонс і Королівство кришталевого черепа».

У фільмі команді пілотів з Чорним яструбом на чолі доведеться битися не лише з нацистами, а й з іншими ворогами, серед яких Цар Кондор (King Condor) і Акула-вбивця (Killer Shark). Події розгортатимуться під час Другої світової війни.

Продюсерами виступлять сам Стівен Спілберг, Крісті Макоско Крігер і Сью Кролл.

Поки невідомо, коли почнеться виробництво нової картини. Спочатку Спілберг повинен закінчити роботу над п’ятою частиною «Індіани Джонс» і над «Вестсайдською історією».

Серія коміксів про Чорного яструба дебютувала в 1941 році. У 1956 році DC придбала права на неї у Quality Comics. «Чорний яструб» видавався до кінця 1980-х, а комікс-відгалуження під назвою «Ескадрильї Чорного яструба» виходив аж до 2012-го.

Джерело: www.dccomics.com, www.telegraph.co.uk, www.hollywoodreporter.com

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики