Клуб ілюстраторів Pictoric представив виставку-діалог «Cheers»

Ілюстрація з фб-сторінки Pictoric

В It’s NOT the LOUVR gallery bar, що в Києві, відкрилася групова виставка художників-учасників клубу ілюстраторів Pictoric. Її назва – «Cheers».

Кожна представлена на виставці ілюстрація є реплікою на культові твори світового мистецтва: прозу, поезію, кінематограф та музику – від Ремарка і Стівенсона до Моррісона і Чубая. Стиль та настрій передані через алегорію міцних напоїв, притаманних тому часу.

Як зазначають організатори,  «виставка «Cheers» представляє захоплюючий і активний діалог між творами старих майстрів і ілюстраторами Pictoric, де художники досліджують взаємозв’язок відносин людини з вином і мистецтвом. Колір, запах, смак напоїв кожен сприймає по-своєму, точно так, як кожен бачить в картині щось своє, співвідносячи її зі своїм життєвим досвідом і характером».

«Крім того, роботи художників Pictoric відображають останні тенденції української та світової ілюстрації, спираючись на традиції української графіки і представляючи ілюстрацію як самостійний вид мистецтва», – йдеться в анонсі події.

На виставці представлені два десятка ілюстрацій таких художників та художниць, як: Анна Сарвіра, Олег Грищенко, Олена Старанчук, Анна Іваненко, Женя Полосина, Софія Рунова, Анна Андрєєва, Ілля Угнівенко, Олена і Валерій Тихонюк, Грася олійкою, Ольга Штонда, Тетяна Цюпка, Олег Щерба , Євген велич, Іван Дудченко, Андрій Гетьманчук, Анастасія Шолік, Олександра Авербах.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики