Книжковий Арсенал-2018: повна програма

Опубліковано повну програму заходів Книжкового Арсеналу-2018.

Ознайомитися з нею можна за посиланням.

Нагадаємо, що з 30 травня по 3 червня у Мистецькому Арсеналі триватиме VІII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал».  Інтелектуальна подія країни, що об’єднує літературу й мистецтво. Понад 150 видавництв і нішевих проектів представлять свої найкращі новинки, а дизайнери, ілюстратори, художники – виставкові проекти. Очікується близько 200 українських письменників і 75 гостей з 30 країн світу.

Фокус-тема — «Проект майбутнього»

Серед закордонних гостей цього року: експерт ЮНЕСКО і директор Паризького інституту практичної філософії, один з найвідоміших у світі спеціалістів з дитячого розвитку Оскар Бреніф’є (Франція), поет, перекладач і правозахисник, один із засновників Литовської Гельсінської групи, професор слов’янських мов і літератур в Єльському університеті Томас Венцлова (Литва), яскравий представник водночас хорватської та боснійської літератур Міленко Єрґович (Боснія і Герцеговина), прозаїк, сценарист та режисер Фредерік Беґбеде (Франція), президент ісландського PEN-клубу, знаний ісландський письменник Сйон, провідний ізраїльський автор Меїр Шалєв (Ізраїль), одна з найпомітніших італійських письменниць Франческа Меландрі (Італія),всесвітньовідома письменниця, есеїстка і журналістка Славенка Дракуліч (Хорватія-Швеція).

Спеціальний гість «Книжкового Арсеналу» – Братиславський книжковий фестиваль (BRaK). За кураторства Петера Міхалека (Словаччина), BRaK презентує в межах фестивалю унікальну програму читань, публічних розмов і заходів. Серед учасників програми – один із найпомітніших письменників молодого покоління Словаччини Міхал Гворецьки, чия найновіша книга «Троль» готується до видання в українському перекладі.

Спеціальні міжнародні гості Дитячої програми цього року Ева Суссо,  Емілія Дзюбак, Гжегож Касдепке, Ґюдрун Скреттінґ та інші.

Не пропустіть!

Джерело: Книжковий Арсенал

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики