Джордж Мартін анонсував нову книгу з серії «Пісня льоду і полум’я»

Обкладинка анонсованої книжки «Полум’я і кров». Фото з офіційної сторінки Джорджа Мартіна, georgerrmartin.com

На днях американський письменник і сценарист Джордж Мартін порадував своїх прихильників – анонсував вихід уже цього року нової книжки з серії романів «Пісня льоду і полум’я». Проте це буде не довгоочікувана шоста частина серії під назвою «Вітри зими», а книжка, що розповідає передісторію династії Таргарієнів — «Полум’я і кров».

Очікується, що книжку можна буде купити у книгарнях по всьому світу вже у листопаді цього року. Що ж стосується «Вітрів зими», то на неї доведеться ще зачекати, хоча раніше письменник обіцяв завершити і видати її теж у 2018 році. «Ні, зима не приходить…  Принаймні, не в 2018 році. Вам доведеться зачекати на “Вітри зими”», – написав він у своєму  блозі.

FIRE & BLOOD : On The Way

Новинку – «Кров і полум’я» – випустить видавництво Ballantine Bantam Dell. Мартін підкреслює, що це – перший том, отже, варто очікувати на продовження. За словами письменника, сюжет книжки буде зав’язаний на історії династії Таргарієнів «від Ейгона I Завойовника до регентства Ейгона III – з їхніми дружинами, війнами, братами, сестрами, дітьми, друзями, суперниками, законами, подорожами і тому подібним». Тобто події відбуватимуться за 300 років до головної боротьби за Залізний трон.

Мартін пообіцяв, що в книжці буде багато драконів. Ілюстрації виконає художник Дeг Вітлі. Обкладинку та одну ілюстрацію він вже продемонстрував у своєму блозі.

Ілюстрація Дега Вітла до книжки «Полум’я і кров». Фото з офіційної сторінки Джорджа Мартіна, georgerrmartin.com

Нагадаємо, на основі серії книг Джорджа Мартіна «Пісня льоду та полум’я» американський телеканал HBO зняв популярний серіал «Гра престолів». Зараз на телебаченні вийшли сім сезонів. Фінальний сезон планується на 2019 рік. За даними HBO, він буде складатися з шести серій. Джордж Мартін бере участь в роботі над серіалом як виконавчий продюсер.

Джерело: georgerrmartin.com

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики