Конкурс дитячої літератури «ПероДактиль» нагородив переможців

30 найталановитіших дітей з різних куточків України зібралися на вихідних у Білій Церкві, щоб отримати нагороди за перемогу в дитячому літературному конкурсі «ПероДактиль».

Конкурс розпочався у вересні минулого року і проходив у 2 етапи. Було подано понад 400 заявок від школярів з усіх регіонів України, окрім Криму. Після Київської друге місце за кількістю учасників посіла Донецька область. Цього року змагання відбувалися вже вдруге і рівень конкурсних робіт значно виріс. Тому журі, до складу якого увійшли відомі українські письменники Іван Андрусяк, Леся Мудрак, Галина Невінчана, Олег Рибалка, Тетяна Стус, Григорій Фалькович, мало нелегку задачу.

Переможці отримали грошові призи, набори книг від видавництв «Фонтан казок» та «Легенда», сертифікати на навчання у школі медіа-освіти «Фабрика розвитку для підлітків» та абонементи на відвідування підліткової програми «Книжкового арсеналу». Окрім того, цього року було безліч відзнак від партнерів конкурсу, які мали змогу ознайомитися з усіма творами та обрати ті, які сподобаються їм. Тож, редакції видань «Однокласник», «Нова копійка» та «Джміль» визначили власних фаворитів, які отримали право публікації. З повним переліком переможців та відзнак можна ознайомитися на сайті конкурсу, там же будуть опубліковані роботи усіх учасників і всі ж учасники отримають дипломи.

Вже у вересні цього року стартуватиме наступний «ПероДактиль», організатори якого сподіваються, що з кожним роком все більше творчих дітей України матимуть можливість реалізовувати свої таланти завдяки комунікації та залученню їх до літературного процесу.

Сайт конкурсу.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики