«Смолоскип» готує дві книжки в пам’ять про Сергія Іванюка

Видавництво «Смолоскип» спільно з кафедрою літературознавства «Києво-Могилянської академії» розпочинають підготовку видань у пам’ять про письменника і викладача Сергія Семеновича Іванюка.

Заплановано дві книги. Книга спогадів #Ivanyukmemoir та книга кращих робіт курсу «Основи літературної творчості» #Ivanyukimpulse. Спогади можуть бути різні, наголошують у видавництві, але перевагу нададуть дотепним та веселим.

“Для другої книжки прохання до всіх студентів, які слухали курс Сергія Семеновича або його лекції для “Litosvita. Центр літературної освіти”, прислати один і найкращий свій текст, а також його відгук на цей текст, якщо такий зберігся. Повні версії обох книг з’являться в електронному варіанті”, – йдеться в повідомленні видавництва.

Друковані книги будуть видані відповідно до можливостей видавництва.

Тексти надсилати на пошту ivaniuktribute@gmail.com

 

Видавництво "Смолоскип" спільно з кафедрою літературознавства "Києво-Могилянської Академії" розпочинають підготовку…

Posted by Смолоскип on Wednesday, 9 May 2018

Письменник, літературознавець, критик і перекладач, кандидат філологічних наук, один із відроджувачів Національного університету «Києво-Могилянська академія», доцент кафедри літературознавства Сергій Іванюк, відомий також під псевдонімом Сергій Оксеник, помер в ніч на 26 квітня. Йому було 66 років.

Читачам він відомий також як багаторічний редактор журналу для підлітків «Однокласник» та автор фантастичної трилогії «Лісом. Небом. Водою» і щойно виданого трилера «Вбивство п’яної піонерки».

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики