На Книжковому арсеналі вручили нагороди за найкращий книжковий дизайн

Гран-прі отримала книга «Я так бачу» Видавництва Старого Лева, дизайн якої виконала творча майстерня «Аґрафка» (Романа Романишин і Андрій Лесів).

Друге місце посіла «Книга-мандрівка Україна» (видавництво #книголав, авторка — Ірина Тараненко, дизайнерка — Юлія Курова, Марта Лешак та креативна агенція Green Penguin).

Третє місце за найкращий дизайн дісталося книзі «Катерина Лесів. Колискова 1» (видавництво «Родовід», дизайнерка — Катерина Лесів).

До короткого списку конкурсу увійшли 15 видань. Вони будуть представлені в рамках колекції «Найкрасивіші книги світу», яка презентується на Франкфуртському та Лейпцизькому книжкових ярмарках.

Переможцю конкурсу Goethe-Insitut в Україні надає паушальне покриття транспортних витрат для відвідування Франкфуртського книжкового ярмарку для людини, яка зробила найбільший внесок у художнє втілення книжки-переможця (концепція видання, дизайн обкладинки, ілюстрації, архітектоніка книжки, верстка, шрифтовий дизайн тощо).

Франкфуртський книжковий ярмарок надає 6-денний вхідний квиток на Франкфуртський книжковий ярмарок Business Club Wochenticket (еквівалентною вартістю 1050 євро) для видавця-переможця та вхідний квиток для дизайнера (ілюстратора).

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики