23 червня в НХМУ відбудеться гра-квест «Мій музей» для батьків із дітьми

23 червня Національний художній музей України та видавництво «Основи» проведуть особливий захід для батьків та їхніх дітей. Серед запрошених відомі українці та їхні діти.

31 травня видавництво «Основи» презентувало першу українську дитячу  інтерактивну книжку про мистецтво «Мій Музей. Пиши малюй і вирізай». А вже у цю суботу запрошуємо батьків та їхніх дітей краще познайомитися із НХМУ – пройти квест, розроблений на основі книжки.

Анна Копилова, арт-директорка видавництва «Основи» розкаже про книжку і виховання любові до мистецтва у дітей.

Де?
НХМУ, вул. Михайла Грушевського, 6

Коли?
23.06. 11:00

«Мій Музей. Пиши малюй і вирізай» за допомогою цікавих вправ та завдань познайомить дітей із мистецтвом. Зошит розроблений на основі колекції Національного художнього музею України.

«Значно цікавіше самому бути дослідником, ніж просто читати оповідні тексти із книжки, саме тому у “Моєму Музеї. Пиши, малюй і вирізай” ми зібрали чимало активних завдань та вправ. З їхньою допомогою діти дізнаються про основні жанри живопису та художні стилі, інструменти, які використовують митці, а також самостійно спробують створити афішу, графічний малюнок, портрет» – розповідає арт-директорка видавництва Анна Копилова, якій належить ідея створення книжки.

Представниця Національного художнього музею України Ольга Балашова, яка розробляла проект спільно з Анною Копиловою, коментує: «Існує література, про яку діти розповідають одне одному. Перша інтерактивна книжка про українське мистецтво була створена саме так, аби захопити дитину художньою творчістю. Вони створять власний уявний музей, який залишиться з ними на все життя».

Дизайн книги розроблений таким чином, що діти можуть декорувати її на власний смак. До того ж із робочим зошитом  «Мій Музей. Пиши, малюй і вирізай» буде цікаво працювати у різному віці. Книга розрахована на дітей від 7 до 15 років. Якщо наймолодші запам’ятають лише загальні характеристики художніх жанрів, то підліткам буде цікаво дізнатися більше про конкретних митців та їхні картини.

Для створення зошита використали 52 ілюстрації. Це репродукції картин, ікон та скульптур, які можна побачити у Національному художньому музеї України.

Над оформлення книжки працювали дизайнери Даша Вороніна та Даниїла Мунтян. Авторками текстів є Лідія Аполлонова, старший науковий співробітник НХМУ, та Світлана Лібет, редакторка видавництва «Основи».

Книга створена спільно з Національним музеєм мистецтв України.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики