На стадіоні «Олімпійський» у Києві відбудеться акція на підтримку Олега Сенцова

Про це повідомляють організатори акції у Facebook.

Усіх небайдужих закликають долучитися до події, запаливши на полі напис «Олег, Україна з тобою!».

«Приходь та підтримай Сенцова – запали величезний напис «Олег, Україна з тобою!» на полі Олімпійського стадіону! Долучай друзів та знайомих. Чим більше нас буде, тим більше це додасть сил Олегу Сенцову у смертельному протистоянні з кремлівським мордером», – йдеться в оголошенні.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув’язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті.

14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв’язнів, які перебувають на території РФ.

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію. Цю інформацію підтвердив адвокат українця Дмитро Дінзе.

Омбудсмен Людмила Денісова протягом п’яти днів намагалася зустрітися із Сенцовим, однак їй відмовили навіть у відеозв’язку. Денісова попередила про небезпеку голодування Сенцова – він майже не встає з ліжка. Сам Сенцов відмовився просити у Путіна помилування.

Більше про подію можна дізнатися тут.

Джерело: ФБ-сторінка події, ТСН

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики