Фонд Жадана зібрав більше 100 тис. грн на мандрівку дітей зі Сходу Україною

Благодійний фонд Сергія Жадана разом із Харківським представництвом  ГО «Всеукраїнське об`єднання “Українські рубежі”»  зібрали 122 тисячі гривень на проект «Мандрівники зі Сходу» — для того, щоб діти з Луганської та Донецької областей змогли пізнати свою країну.

За словами організаторів, мета проекту — здійснити мрію дітей, які бачать війну на власні очі, дати їм можливість пізнати й відчути свою країну.

Ми хочемо продемонструвати суспільству, що відкритість і готовність до пізнання є рушійною силою порозуміння й змін на краще…

Найбільше бажання дітей випускного класу Золотівської гімназії – побачити свою країну. Проїхатись Україною, побувати в різних її куточках, відчути її масштаб і драйв – аби знати, за що боротися. А ще, аби свідомо вибрати власне майбутнє: де жити, чим займатися, де навчатися. Відчути, частинкою якої країни вони є.

Ми готові дітям допомогти  і влаштуємо таку подорож.

Маршрут мандрівки, яка відбудеться вже у серпні: Золоте – Харків – Львів – Чернівці – Одеса – Запоріжжя. Це мають бути не просто прогулянки містами, а насамперед мотивуючі знайомства з різними знаковими людьми, походи в музеї й театри, цікаві й складні розмови.

Хочемо нагадати, що за даними різних соціологічних досліджень, від 80 до 90% мешканців Донецької й Луганської областей ніколи не були за межами власного регіону. Країна не знає сама себе. І діти це відчувають.

Детальніше про проект, де можна ще долучитися до фондування мандрівки — на biggggidea.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики