Держкомтелерадіо збільшив перелік антиукраїнських видань до 184 назв

Фото з сайту www.signature-reads.com

Державний комітет телебачення та радіомовлення України збільшив «Перелік російських видань, видавництв, стосовно яких ініційовано застосування санкцій у зв’язку з систематичним випуском ними літератури антиукраїнського змісту».

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Зазначено, що станом на 10 липня до Переліку внесено 184 найменування книжкової продукції, серед яких – видання Захара Прилєпіна, Едуарда Лимонова, Олександра Дугіна, Анатолія Терещенка та інші.

«Назви “творів” говорять самі за себе – “Киевская хунта”, “Кровавые преступления бандеровской хунты”, “Киев капут”, “Конец проекта “Украина”, “Украина в огне евроинтеграции”, “Сверхчеловек говорит по-русски”,  “Великая сталинская империя” и др., – йдеться в прес-релізі Держкомтелерадіо. – Найбільше відзначилися у продукуванні і поширенні антиукраїнських пропагандистських видань такі російські видавництва, як “Вече”, “Эксмо”, “Центрполиграф”, “Алгоритм” та інші».

Зазначено, що останнє оновлення Переліку відбулось  5 липня 2018 року.

Перелік складається на основі власного моніторингу книжкового ринку Росії та носить рекомендаційний характер, зазначає Держкомтелерадіо.

Джерело: Детектор медіа

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики