Марина Макущенко. Темний бік будинку

 

Марина Макущенко. Темний бік будинку. Львів: ВСЛ, 2018
Фото — з сайту ВСЛ. 

«Темний бік будинку» — книжка про те, як київські домовики долають зло та рятують стару архітектуру нашого міста. Люди покинули красиві столичні маєтки, але забули забрати Духів Будинків. Голодні, самотні та невидимі мешканці продовжують захищати оселі та понад усе шанують споконвічні традиції. Яра — донька звичайного київського домовика — завжди підозрювала, що вона не така, як усі. Дівчина опиняється у вирі потойбічних інтриг і дізнається страшну таємницю свого народження. Та саме її інакшість допомагає їй протистояти злу, знайти кохання та зрештою порозумітись із батьками.

Історію записала письменниця та мисливиця за враженнями — після того, як особисто обійшла усі кімнати, зазирнула в пічки та кутки Будинків. Провела інтерв’ю з істориками та попрацювала в архівах, вивчаючи історію та міфи Києва. За збереження історичної архітектури авторка боролася як телевізійний журналіст, та як мрійниця вона бореться за те, щоб старі Будинки жили заради нових ідей і нових Духів

Марина Макущенко — тележурналістка (з 2008 р. працює на «ТСН», «ТСН. Тиждень»). Досвід тележурналістської роботи — 13 років. Медіадослідниця: досліджує інформаційно-розважальний формат на телебаченні в Україні, пише кандидатську дисертацію з соціальних комунікацій.

Детальніше про книжку – на сайті видавництва.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики