Тетяна Терен стала виконавчою директоркою Українського центру Міжнародного ПЕН-клубу

В Українського центру Міжнародного ПЕН-Клубу з’явилася виконавча директорка. Нею стала журналістка Тетяна Терен. Про це повідомляє портал Читомо.

PEN Ukraine отримує нове дихання! Знайомтеся: нова виконавча директорка Українського ПЕН-центру Тетяна Терен.Про плани…

Posted by PEN Ukraine on Wednesday, 1 August 2018

За словами Тетяни Терен, посаду виконавчого директора створено за підтримки Американського ПЕН-центру. Також ПЕН-клуб надалі працюватиме на захист прав українських письменників, і цей напрям залишиться ключовим у діяльності центру, проте найближчим часом роботу, швидше за все, зосередять на підтримці літератури.

«Якщо коротко описати мої обов’язки, то передовсім це – розвиток та активізація діяльності організації. Отже, мова і про координацію окремих проектів Українського ПЕН-центру, і про вироблення комунікаційної стратегії, і про співпрацю з іншими національними ПЕН-центрами, і про пошук донорів та партнерів», – розповіла нова виконавча директорка редакції Читомо.

Читайте такожТетяна Терен оголосила, що йде з посади директорки УІК

Що стосується найближчих планів, Терен поділилася, що у серпні відбудеться церемонія нагородження цьогорічного лауреата премії ім. В. Стуса. У вересні запланована зустріч керівників центрально-східноєвропейських ПЕН-центрів у рамках фестивалю Meridian Czernowitz, а також – участь українського представника у 84-му Міжнародному ПЕН-конґресі в Індії.

Крім цього, у грудні відбудуться церемонія нагородження лауреата премії ім. Ю. Шевельова та звітно-виборчі збори Українського ПЕН-центру, на яких буде обрано нового президента.

З інших проектів також анонсовано запуск Дискусійного ПЕН-клубу, який включатиме у себе дискусії, присвячені актуальним темам і важливим книжкам. Під егідою клубу відбуватимуться події в Києві та регіонах. Крім цього, заплановані спільні проекти з медіа.

Posted by Тетяна Терен on Wednesday, 1 August 2018

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики