Кейтлін Аліфіренка, Мартін Ґанда, Ліз Велч. Я завжди писатиму у відповідь

Кейтлін Аліфіренка, Мартін Ґанда, Ліз Велч. Я завжди писатиму у відповідь / пер. з англ. О. Гордінчук. К.: Книголав, 2018. Фото з сайту tsn.ua

Роман, що вийшов у видавництві # книголав, засновано на реальних подіях історії дружби американської дівчинки та африканського хлопчика. Їх познайомив випадок, що змінить долі підлітків. Книжка стала бестселером The New York Times та Amazon.com.

Усе почалося з домашнього завдання. Вчителька попросила Кейтлін та її однокласників знайти друзів за листуванням з інших країн. Більшість обрали Європу, а Кейтлін написала до екзотичної африканської країни, про яку раніше геть нічого не знала. Її лист отримав Мартін із Зімбабве.

Підлітки шість років листувалися через океан. Підтримуючи одне одного в біді та в радості, вони стали найкращими друзями. У книжці Кейтлін і Мартін діляться спогадами про спільне дорослішання й про те, як цей досвід змінив їхні життя. «Я завжди писатиму у відповідь» надихає шанувати розмаїття і творити добро. Це історія про великий світ і несподівано справжні стосунки.

Уривок можна прочитати тут.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики