Літературний конкурс видавництва «Смолоскип» змінив правила

Видавництво «Смолоскип», що проводить конкурс для українських літераторів, запровадив оплату благодійного внеску для всіх, хто подаватиме свої рукописи на конкурс.

Зверніть увагу на зміни в умовах літературного конкурсу видавництва Смолоскип! Третій абзац із кінця на сторінці за посиланням.http://smoloskyp.org.ua/ftmenu-178/eftmenu-179.html

Posted by Смолоскип on Thursday, 6 September 2018

Нагадуємо, що вік учасників: від 18 до 35 (поезія) та від 18 до 40 (проза) років. На конкурс приймаємо написані українською мовою, раніше не публіковані поетичні, прозові, драматичні твори, а також художні твори для дітей. Твори мають надійти на розгляд журі до 31 грудня кожного року. Рукопис надсилають у друкованому вигляді на адресу: Київ 04071, вул. Межигірська, 21. Підсумки конкурсу підбивають раз на рік, у квітні.

Рукописи надсилати на конкурс в одному примірнику. Обсяг поетичної збірки – не менше 50 сторінок, обсяг прози – не менше 100 сторінок. Журі не розглядає твори лауреатів І і II премій видавництва «Смолоскип» попередніх років, а також може дискваліфікувати твори, які (1) мають антиукраїнський характер, (2) антирелігійне, шовіністичне або ксенофобне спрямування, (3) порнографічні твори, а також твори, в яких вживається нецензурна лексика.

Участь у конкурсі можлива лише за умови сплати благодійного внеску: від 200 грн

Кошти слід перераховувати МБФ «Смолоскип». Для цього у Приват24 або в будь-якому терміналі введіть код організації – 20062049. Повинні з’явитися наші реквізити. При оплаті вказуйте наступне призначення платежу: «Благодійний внесок на діяльність фонду від ПІБ». Квитанцію про благодійний внесок просимо надсилати разом з рукописом.

Твори лауреатів І і II премій видавництво публікує окремими книжками, а твори лауреатів III і IV премій та кращі ненагороджені твори можуть з’явитися друком в антологіях і збірниках «Смолоскипа». Лауреати отримують також грошові нагороди та книги у подарунок.

Разом з творами на конкурс надсилати коротку авто­біографію, фотографію, фізичну та електронну адреси. Видав­ництво передає журі рукописи без зазначення авторства, тексти не повертаються і публічно не рецензуються.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики