Сьогодні прем’єра фільму за повістю Кузьми

13 вересня на великі екрани країни виходить художній фільм “Місто, в якому не ходять гроші”, що створений за мотивами однойменної повісті співака та музиканта Андрія Кузьменка, відомого під псевдонімом Кузьма.

“Головна героїня – Аліса, і на її долю випаде небезпечна мандрівка в особливу “країну чудес”. Аліса переживає один із найтяжчих періодів свого життя: звільнили з роботи, хлопець пішов до іншої, вона в усьому розчарована і не розуміє, як жити далі. Тиняючись квартирою, знаходить якийсь квиток на потяг. Походження квитка невідоме, вказана в ньому станція – теж. Але Аліса вирішує, що це знак і відправляється у таємничу подорож”, – йдеться в описі до трейлера.

Режисером стрічки, задуманої ще за життя Кузьми, стала Ганка Третяк. Бюджет склав 3, 2 млн грн.. “Фільм знімався по всій Україні, – розповіла Ганка Третяк, – окрім Дрогобича були – Полтава, Переяслав-Хмельницький”.

Повість входить до збірки “Я, “Побєда” і “Берлін” (2006). Сам автор теж мав зніматися в епізодичній ролі у стрічці, однак цього не відбулося через його передчасну смерть.

Джерело: zmistovno

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики