У Дмитра Дроздовського знайшли нові факти плагіату

Дмитро Дроздовський @UkrLifeTV

Плагіат у монографії та докторській дисертації Дмитра Дроздовського – не єдиний. Про це повідомляє Тамара Гундорова на своїй сторінці у мережі Фейсбук. Цього разу плагіат виявлений за ініціативи групи студентів у його книзі 2006 року «Код майбутнього: криза людини в європейській філософії від екзистенціалізму до українського шістдесятництва».

Серія 3. Ще один плагіат від Дроздовського: знайди 10 відмінностей!У випадку з Дроздовським більшість із нас…

Posted by Tamara Hundorova on Sunday, 7 October 2018

Читайте також: Дмитра Дроздовського звинуватили у плагіаті

Джерелами нецитованих запозичень виступають здебільшого російські статті, реферати та «шпаргалки з філософії» у вільному доступі з мережі Інтернет. Один абзац запозичений із спогадів Михайлини Коцюбинської про Івана Світличного.  Google Scholar індексує 11 посилань на цю книгу в різноманітних наукових статтях.  Загалом, Дмитро Дроздовський має досить високий, як для вітчизняних гуманітаріїв індекс цитувань (h-індекс 4).

Читайте також: Скандал із плагіатом Дмитра Дроздовського набирає обертів

Водночас, Тамара Гундорова підкреслює, що є висока ймовірність того, що виявлені факти лишаться для пана Дроздовського без наслідків. Комітет Шевченківської премії досі не виступив із офіційним коментарем з приводу ситуації, Інститут літератури обмежився лише вимогою вибачення з боку докторанта, а наближені до нього члени редакційної колегії часопису «Всесвіт» стали на його захист. У приватних бесідах окремі члени Інституту літератури зазначали, що не вбачають у його діях нічого непрофесійного. Імена цих осіб не розголошуються.

 

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики