Триває прийом заявок на European Heritage Awards/ Europa Nostra Awards

Світлина із сайту Європейської комісії @https://ec.europa.eu

European Heritage Awards/ Europa Nostra Awards щороку відзначаються до 30 видатних досягнень та найкращих практик в галузі культурної спадщини (збереження, управління, наукові дослідження, освіта та комунікації), сприяючи суспільному визнанню культурної спадщини в якості стратегічного ресурсу для розвитку суспільства і економіки Європи.

У результаті конкурсного відбору буде обрано до семи лауреатів Гран-Прі, один з яких за результатами онлайн-голосування отримує Приз глядацьких симпатій. Усі лауреати Гран-Прі отримують грошову винагороду в розмірі 10 000 €.

Церемонія нагородження усіх переможців European Heritage Awards відбудеться в червні 2019 року.

Нагороди вручаються в чотирьох категоріях: 1) збереження, 2) дослідження, 3) видатні досягнення окремих осіб або організацій, 4) освіта, навчання та підвищення обізнаності

Термін подачі заявок на конкурс – 15 листопада 2018 року.

Премія Європейського Союзу в сфері культурної спадщини Europa Nostra Awards (в рамках European Heritage Awards / Europa Nostra Awards 2019) була започаткована Європейською Комісією у 2002 році. Присудження цієї премії успішно сприяє суспільному визнанню культурної спадщини як стратегічного соціально-економічного ресурсу для Європи та відзначає осіб, які опікуються питаннями, пов’язаними з нашою спільною спадщиною.

Подача заявки тут

Джерело: http://www.europeanheritageawards.eu

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики