Від Тичини до Жадана: концерт 6 листопада

@АБАБАГАЛАМАГА

6 листопада о 20:00 у Будинку звукозапису (вул. Первомайського, 5-б) відбудеться концерт «Від Тичини до Жадана».

На одній сцені зустрінуться Марія Бурмака, Іван Малкович і Тарас Чубай. Відомі письменники та музиканти виконають класику і сучасну українську поезію під акустичну гітару. Поезія для концерту підібрана з однойменної поетичної антології, яка вийшла у видавництві АБАБАГАЛАМАГА.

До антології «Від Тичини до Жадана» увійшли знакові поезії найпомітніших українських поетів ХХ століття. Свого часу антологія здобула купу нагород. Зокрема, це перемога в номінації «Поезія» на Всеукраїнському рейтингу «Книжка року-2017» та Ґран-прі на Всеукраїнському рейтингу «Книжка року-2017».

Це вже вдруге Марія Бурмака, Тарас Чубай і Іван Малкович виступатимуть на одній сцені. Вперше це було минулого року під час презентації антології. Тоді такий формат концерту сподобався самим митцям і запам’ятався глядачам. «Мені приємно буде заспівати пісні на вірші Івана Малковича, на вірші поетів, яких він зібрав у своїй Антології. Особливо приємно буде заспівати пісні на вірші Олени Теліги. – Розповідає Марія Бурмака. – Такі концерти з гітарою, як правило, дуже теплі і зворушливі, таке спілкування мене дуже надихає, тому чекаю цього вечора з нетерпінням». До речі, Марія Бурмака виступатиме на великому концерті пам’яті Олени Теліги в Америці.

Поетично-музичний перфоманс «Від Тичини до Жадана» дозволить вслухатись в поезію під музику та з приємністю пройти короткий курс української поезії. А оскільки улюбленою поезією хочеться ділитися, пряма трансляція події звучатиме в ефірі UA: радіо Культура та UA: радіо Промінь.

Акредитація на умовах анонсу події: Ірина Сидоренко, (098) 259 09 15.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики