Триває висунення кандидатів на Премію ім. Платона Воронька

Платон Воронько. Світлина із сайту http://www.pisni.org.ua

Національна спілка письменників України запроваджує першу у новому часі премію за твори для дітей – імені Платона Воронька.

Премія присуджується в таких номінаціях:

1)краща поетична книжка для дітей українською мовою;

2)краща прозова книжка для дітей українською мовою.

На здобуття премії висуваються авторські книжки для дітей, що вийшли друком упродовж двох попередніх календарних років, але не пізніше, ніж за три місяці до їх висунення на премію. Премія не присуджується за книги, відзначені іншими літературними всеукраїнськими преміями. Вік учасників – необмежений.

Читайте також: Відбудеться присудження Премії імені Максима Рильського

Висунення триває від 1 листопада до 1 грудня (книга в трьох екземплярах). Подання на премію приймаються від творчих спілок, літературно-мистецьких об’єднань, культурно-просвітницьких та видавничих організацій. Надсилати подання на премію за адресою: Національна спілка письменників України, вул. Банкова, 2, м. Київ, 01601, з поміткою «На премію ім. Платона Воронька».
Присудження — 19 грудня, в день проведення традиційного свята Творчого об’єднання дитячих письменників «Літературна резиденція святого Миколая» в Національному музеї літератури України.

Читайте також: Маріз Конде лауреатка альтернативної Нобелівської премії

Лауреату премії вручають диплом і грошову винагороду. Премія названа на честь українського поета Платона Воронька – уродженця Сумщини, за його внесок у дитячу літературу.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики