З’явився офіційний висновок щодо монографії Дмитра Дроздовського

Дмитро Дроздовський @UkrLifeTV

Монографія Дмитра Дроздовського «Множинність реальності в англійському постмодерністському романі» містить «грубе порушення академічної доброчесності» у вигляді плагіату. Плагіатом (без врахування бібліографії та додатків) є 64% тексту дисертації. Плагіат містять і статті написані на її основі. До такого висновку прийшла створена 9 жовтня цього року комісія Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України для вивчення тексту дисертації та монографії науковця.

Читайте такожСкандал із плагіатом Дмитра Дроздовського набирає обертів

Вчена рада Інституту літератури взяла висновок до уваги на засіданні 13 листопада та одноголосно схвалила рекомендації, пропоновані комісією. А саме: визнати факт невиконання паном Дроздовським вимог докторантури та розглянути його порушення по факту на засіданні Вченої ради Інституту, а також повідомити про висновок комісії Комітет з присудження Шевченківської премії, Міністерство освіти та редакцію журналу «Всесвіт».Також буде поставлене питання його відповідності до зайнятої посади в Інституті.

Читайте також: Дмитро Дроздовський уникне відповідальності за плагіат? 

Окремо комісія пропонує системно протидіяти поширенню плагіату: ознайомити співробітників Інституту із Етичним кодексом науковця, ініціювати створення міжінститутської комісії з питань етики та наукової доброчесності.

У складі комісії працювало п’ять осіб на чолі з Тетяною Рязанцевою за участі окремо залучених експертів. Незабаром офіційна позиція Інституту має бути оприлюднена на його офіційному сайті.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики