Вийшов перший сезон мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна»

Ілля Мечников у серії «Батько імунітету» @Green Penguin

«Код Кнорозова», «Оскар для Варвари», «Батько імунітету», «Світ Гоголя», «Місто-привид» — так називаються перші п’ять мультфільмів, представлені в рамках першого українського мультсеріалу, заснованого на реальних подіях та нереальних пригодах — «Книга-мандрівка. Україна», створеного креативною агенцією Green Penguin.

Героями мультсеріалу стали всесвітньо відомі українці, об’єкти та події: разом з видатними українцями ми розшифровували писемність майя з Кнорозовим, досліджували людський імунітет з нобелівським лауреатом Мечниковим, спостерігали за змінами балетної моди з володаркою «Оскару» Каринською, відкрили Україну в літературі з Гоголем, та стали свідками трагедії у Прип’яті. Неймовірний музичний супровід та заставки спеціально для мультсеріалу створив український гурт Tik Tu.

П’ять серій першого сезону вже доступні на Youtube-каналі проекту — Книга-мандрівка Україна.

Серіал створений на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна» – книга, як і мультфільми подані у форматі ед’ютеймент, що є цікавим для усіх віків та для усіх, хто хоче дізнатися більше про Україну.

Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» виконується за підтримки Українського культурного фонду та в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ).

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики