Журнал “Literary Review” присудив нагороду за найгірший опис сексу 2018 року

@Getty

Bad Sex in Fiction Award 2018 присуджена письменнику Джеймсу Фрею за автобіографічний роман «Катеріна».

Уяву журі вразили численні еротичні сцени, а особливо детальний опис сексу в паризькій вбиральні між головним героєм книги Джеєм і його коханкою, моделлю на ім’я Катеріна.

«Джеймсу Фрею цього року вдалося вибитися в лідери списку, до якого входили багато номінантів-чоловіків, завдяки кількості і довжині сумнівних еротичних пасажів у його романі», – сказано в рішенні журі конкурсу.

Цьогоріч серед номінантів на цю саркастичну відзнаку був також японський письменник Харукі Муракамі за сцену в англомовному перекладі його роману «Вбиваючи командора»: «Моя еякуляція була бурхливою і багаторазовою. Знову і знову сім’я лилося з мене, сповнюючи її вагіну і роблячи простирадла липкими. Я ніяк не міг зупинитися. Я боявся, що якщо це триватиме, в мені нічого не залишиться. Юдзу весь цей час спала глибоким сном, не видаючи ані звуку – не чути було навіть її дихання. Проте її геніталії охопили мої і не відпускали. Ніби вони були наділені власною непохитною волею і вирішили витиснути з мого тіла все до останньої краплі».

Ставки букмекерів говорили про те, що найвищі шанси на нагороду саме у нього, тож рішення журі, судячи з усього, коштуватиме біржовим гравцям кругленької суми.

Bad Sex in Fiction Award присуджується з 1993 року, серед її номінантів та лауреатів у різні роки були Стівен Кінг, Ієн Мак’юен і навіть Тоні Блер за сцену у своїх мемуарах «Мандрівка: моє політичне життя».

За матеріалами BBC, Literary Review

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики