Скоро презентують перші романи із повного зібрання творів Джозефа Конрада

@Книгарня Є/Темпора

Книгарня «Є» (м. Київ, вул. Лисенка, 3) і видавництво «Темпора» запрошують на презентацію проекту повного зібрання творів Джозефа Конрада, що відбудеться 19 грудня. Учасники: Роберт Гемпсон, Андрій Бондар. Початок – о 18:30. Модератор – Дмитро Козак.

В Україні про Джозефа Конрада відомо насамперед три речі: що він народився в Бердичеві (або десь поблизу), що він мариніст і що написав антиколоніальний роман «Серце пітьми». Плануючи повне зібрання творів, «Темпора» не лише хотіла заповнити наявну в літературному процесі лакуну, а й намагалася рішуче порвати із застарілими поглядами й запропонувати українському читачеві новий. Ми поглянемо на Джозефа Конрада насамперед як на модерніста: і в тому, як він працює із формою роману, і в тому, яка інтернаціональна й урбаністична свідомість стоїть за цими художніми конструкціями.

Ми хочемо презентувати вже готові романи – «Олмейрову примху. Вигнанця з островів» і «Таємного агента», – поділитися з читачами планами на подальші видання, познайомити з командою, яка брала участь у підготовці зібрання, а також розпочати розмову про місце і роль Конрада в українській культурі. Професор Лондонського університету Роберт Гемпсон, який написав передмову до зібрання, радо погодився приєднатися до нас у дискусії.

Вхід вільний.

Джерело: Книгарня Є

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики